Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter

Turkse pizza met feta

Weet je niet wat je vanavond moet gaan eten? Maak dan deze Turkse Pizza met Feta! Uiteraard is het gezonder om de pizzabodem zelf te maken, maar dat kost je best even wat tijd. Dus mocht je het druk en weinig hebben, weet dat er kant-en-klare Turkse Pizza’s te verkrijgen zijn. Op naar het recept!

Ingrediënten

6 personen

 • 6 Turkse pizza’s
 • 4 Tomaten
 • 2 Aubergines
 • 2 Rode paprika’s
 • 1 Komkommer
 • 100 gram Gemengde sla
 • 400 gram Feta
 • Bosje peterselie
 • 500 ml Yoghurt
 • Knoflook
 • Peper
 • Zout

Benodigdheden Turkse pizza met feta

 • Oven
 • Snijplank
 • Mes

Bereiding Turkse pizza met feta

 • Verwarm de oven op 200 graden.
 • Snij de aubergine in plakken en paprika in reepjes.
 • Bekleed een bakplaat met bakpapier en leg hier de aubergine en paprika op.
 • Snij twee tenen knoflook in dunne plakjes en verdeel deze met een scheut olijfolie, wat peper en zout over de groenten heen.
 • Zet de bakplaat gedurende 30 minuten in de oven.
 • Snij ondertussen de tomaat, komkommer in stukjes en verkruimel de feta. Verdeel in aparte bakjes.
 • Doe voor de dressing, de yoghurt in een bakje en breng deze op smaak met één teen fijngesneden knoflook, handje peterselie in stukjes, scheut olijfolie, peper en zout.
 • Haal de aubergine en paprika uit de oven en verdeel deze groenten ook over aparte bakjes.
 • Bereid de Turkse pizza’s naar omschrijving op de verpakking, of maak ze zelf. Bij deze variant heb ik de temperatuur van de oven verhoogd naar 220 graden en daarin de pizza’s in slechts vijf minuten gebakken.
 • Vul de bodems naar smaak met de tomaat, sla, komkommer, aubergine, paprika, feta en dressing.
 • Vouw dicht en rol het eventueel in aluminiumfolie. Geniet van je Turkse Pizza met Feta!
Turkse Pizza met Feta

YourHealth Personal training

YourHealth verzorgt sinds 2007 Personal training aan huis. Wij helpen druk bezette mensen aan een slanker, fitter en sterker lichaam. Om het jou makkelijk te maken, komen we naar je toe met alle materialen die nodig zijn voor de training. Naast de trainingen krijg je een GRATIS voedingsadvies die opgesteld is door een professionele voedingsconsulent. Neem contact met ons op als je wilt weten wat wij voor jou kunnen betekenen. Of maak een afspraak voor een GRATIS intake!

Wacht ...

Er is meer van dit

Personal training apps

Personal training apps

Personal training apps Lichamelijke gezondheid is in het (post-)corona tijdperk niet alleen voor veel mensen belangrijker geworden, maar ook minder laagdrempelig. Gesloten sportscholen, leven in

Lees verder »

YourHealth bij Omroep Gelderland

Gezonder eten en meer bewegen. Goede voornemens kennen we allemaal, maar niet iedereen houdt het lang vol. Bastiaan Janssen uit Wageningen lukt dat wel. Hij viel in de afgelopen drie jaar ruim dertig kilo af, door zichzelf dagelijks in het zweet te werken. Zijn geheim? Als stok achter de deur bouwde hij in zijn IT-Opleidingen bedrijf in Velp een eigen gym voor hem en zijn personeel.

Lees verder »
error: Deze content is beveiligd!