Personal training Zuid-Holland

JOUW STOK ACHTER DE DEUR!

Personal trainer Zuid-Holland

Wil je afvallen, een betere conditie of strakker worden, maar heb je een lage sportmotivatie omdat je druk bent, weinig tijd hebt of misschien vind je sporten gewoonweg niet leuk? Dan ben je hier aan het juiste adres, want wij verzorgen Personal training in Zuid-Holland op gewenste locatie.

De trainer komt met alle spullen naar je toe. Zo kun je aan huis getraind worden of buiten. Of je nu een personal trainer zoekt in Katwijk of in Spijkenisse, dat maakt voor ons niet uit. Onze personal trainers zijn actief in heel Zuid-Holland. Waarschijnlijk wil je weten wat wij voor jou kunnen betekenen. Graag stellen we ons aan je voor!

Wie is YourHealth Personal training?

YourHealth verzorgt al sinds 2007 Personal training en Personal Boxing aan huis door bijna heel Nederland, onder andere in Zuid-Holland. Daarnaast biedt YourHealth Duo training, Outdoor Personal training en verschillende bootcamps en bedrijfsfitness. Wij helpen al ruim 15 jaar druk bezette mensen aan een slank, fit en sterk lichaam door middel van persoonlijke training, coaching en een GRATIS leefstijl- en voeindgsadviezen

Om het jou makkelijk te maken, komt de trainer naar je toe in Zuid-Holland met alle materialen die nodig zijn voor de training. Zo bieden wij personal training aan huis, op je werk of lekker in de buitenlucht.

Wat kun je van ons verwachten?

Wat levert Personal training aan huis in Zuid-Holland jou op?

Personal training aan huis in Zuid-Holland

Personal training is een zeer effectieve manier van training en is dan ook erg populair in provincie Zuid-Holland. Personal training is voor iedereen toegankelijk, ongeacht je leeftijd en sportverleden. Zo train je bij ons in je eigen tempo, in een omgeving die voor jou vertrouwd is én aan de hand van een persoonlijk programma. Bij YourHealth leer je welke oefeningen passen bij jouw doelen en lichaam en waarom. 

Onze trainingen zullen afwisselend zijn, zodat jouw sportmotivatie hoog blijft en jouw lichaam zich kan blijven ontwikkelen. De trainer let goed op je lichaamshouding om blessures te kunnen voorkomen en zal ervoor zorgen dat je het beste uit jezelf en uit de trainingen zult halen. Iedere week staat hij of zij bij jou op de stoep. Je hebt echt een stok achter de deur!

Outdoor personal training1

Personal training buiten in Zuid-Holland

Wij verzorgen personal training aan huis of buiten op een plek bij jou in de buurt. Zo heeft Zuid-Holland verschillende geschikte locaties om buiten te trainen. Outdoor personal training is mogelijk op jouw gewenste locatie, dag en tijdstip. Wil je vlak voor je werk trainen, s’middags of juist s’avonds? Wij zijn jouw personal trainer waar en wanneer jij wilt in Zuid-Holland.

Werkwijze YourHealth
personal training provincie Zuid-Holland

Wij begrijpen dat het best lastig kan zijn om naast je drukke baan, een druk gezinsleven of andere verantwoordelijkheden, te werken aan een sterker, fitter of slanker lichaam. Wij van YourHealth personal training helpen jou hierin graag verder. Lees hier onze werkwijze.

Contact

Nadat je ons benaderd hebt, nemen we contact met je op om te horen wat jouw doelen en verwachtingen zijn en bespreken we hoe wij jou hierbij kunnen helpen. Ben je oprecht geïnteresseerd? Dan zal de trainer jou benaderen voor het inplannen van een GRATIS proefles. Dé manier om te ervaren wat je van een training kunt verwachten en of je een klik hebt met de trainer.

Gratis proefles

Graag leren we je eerst wat beter kennen. Daarom zullen we je vragen om een medische vragenlijst in te vullen. Zodat de trainer goed de proefles kan voorbereiden en jou een training kan verzorgen die aansluit bij jouw doelen, wensen, mogelijkheden en verwachtingen.

Aan de slag!

Vond je de proefles leuk, heb je een klik met de trainer en wil je starten? Samen met je Personal trainster plan je jouw eerste trainingen in. Bij ons kun je vaak dezelfde week al beginnen, LET'S DO IT!

Google reviews

Wat vinden onze klanten van YourHealth?

5.0
Gebaseerd op 40 beoordelingen
Al bijna 4 jaar train ik elke week met Dennis van YourHealth personal training. Als het weer het toelaat, altijd lekker in de buitenlucht. Ik ervaar zijn manier van trainen niet alleen als een uitdagende workout met gevarieerde oefeningen op maat, maar ook als een inner workout!Zijn persoonlijke, positieve en integere aanpak, waarin hij je aanmoedigt het beste uit jezelf te halen binnen jouw grenzen, zorgt ervoor dat ik me zowel fysiek als mentaal sterk en gezond voel!
Mirjam W.
Mirjam W.
09:04 07 Apr 22
In 2020 begonnen met PT. Ik was op zoek naar een vrouwelijke PT en iemand die persoonlijke aandacht had voor mijn wensen. Via google terecht gekomen bij YourHealth en een jaar met veel plezier, elke week vanuit huis kunnen trainen. Ik wou dat ik het eerder had gedaan! Trainer Jikke was iedere week de stok achter de deur en heeft me zowel fysiek als mentaal uitgedaagd zonder te demotiveren. Leuke en ook gezellige trainingen waar je energie van krijgt! Ik heb nu veel handvaten om zelf thuis aan de slag te gaan en…heb nu een goede routine in kunnen bouwen. Dus dank jullie wel!
Zinzi
Zinzi
19:20 21 Mar 22
Great service with a lot of care and flexibility.Top trainers! Special recommendation for Tabitha. She’ll push you to the max and you’ll only feel better after your workout!
Dior D.
Dior D.
19:33 30 Sep 21
YourHealth Personal (boxing) training has brought me back my physical fitness, mental resilience and joy and fun while doing it. The whole experience with YourHealth PT is THE best customer journey I've experienced!It started with the personal contact and engagement from Dennis, the owner, when I was looking to get back in shape, after the pandemic. He's advise was very helpful and he assigned me to the most epic boxing coach, Sander, that anyone can have. Honestly, I can't imagine wanting to train with anybody else!Throughout my current boxing training trajectory, Dennis and Sander are the most awesome partners and they help me to keep my motivation and improve my nutrition and general health.As a leadership- and organisational coach myself, I totally appreciate the support, encouragement and learning that I'm getting from both these awesome people! I can totally recommend YourHealth Personal Training to anyone who' s serious about working on their fitness and overall well being. Best present you can give yourself!Francesca Nardocci
Francesca N.
Francesca N.
15:27 20 Jun 21
Jikke is super spontaan en aardig en laat je op je gemak voelen. Ze heeft mij, als totale leek, enorm veel geleerd over hoe ik mijn lichaam moet gebruiken en positioneren bij oefeningen waardoor ik geen rugpijn meer heb na het sporten zoals vroeger. En het is vooral gewoon hartstikke gezellig om met haar te sporten. Aanrader dus 😊
Anne16051994
Anne16051994
11:39 11 Jun 21
In de basis erg fijn contact gehad met Dennis die alles goed uitlegde. We werden gekoppeld aan Sieneke die onvermoeibaar 2x per week aan de deur staat om ons te trainen. Fijn hoe ze inhaakt op wat er gebeurd (soms trainen de kinderen ineens mee, de andere keer is het toch wel heel warm en gaan we gewoon over tot een training in het zwembad!). We zijn gestart vanuit rugproblemen en conditie opbouw vs afvallen. Na een aantal weken begin je echt het verschil te merken. Ook ontvangen we allerlei voedingstips en voorbeeld gerechten. Ondanks dat sporten wellicht nooit de favoriete hobby gaat worden ben ik erg blij met zo’n fijne “stok achter de deur”!
Dineke van den B.
Dineke van den B.
08:39 09 Jun 21
Na 2 zwangerschappen was ik op een dieptepunt in fitheid en op een hoogtepunt in gewicht! Samen met Dennis ben ik wekelijks aan de slag gegaan om fit te worden met trainingen in de tuin. De training is elke week anders en tussen de trainingen door kreeg ik schema’s om zelf oefeningen te doen maar ook tips qua voeding. Een jaar verder ben ik weer fit, en ook de kilo’s zijn eraf gevlogen 💪🏻 Aanrader dus!
Nathalie van D.
Nathalie van D.
05:22 28 May 21
Altijd had ik wel een excuus om niet te sporten. Nu niet meer want Jikke staat gewoon twee keer per week voor de deur. Jikke weet mij iedere keer weer uit te dagen om het beste uit mijzelf te halen. Super trainingen en heel professioneel. Het beste kado wat ik mijzelf ooit heb gegeven!
Mijke S.
Mijke S.
20:08 18 May 21
Met Dennis trainen heeft me door de lockdown heen geholpen. Ben fitter, minder gestresst en voel me krachtiger. Voor iedereen die een kleine stok achter de deur nodig heeft om te trainen. Hij komt bij je langs dus geen excuus meer om niet t niet te doen. Iedere week weer een andere training en een hoop plezier. 5 sterren aanrader!
Eric B.
Eric B.
10:09 16 Apr 21
Top training, elke week weer. Telkens anders, altijd een uitdaging. Goede begeleiding. Vol energie er tegen aan. Echt aanrader. Geen excuus dat je geen tijd hebt om te sporten. Luxe gewoon aan huis. Weer of geen weer.Persoonlijke aandacht en een training op maat.
Heleen L.
Heleen L.
19:35 17 Mar 21
Zeer tevreden over de Personaltraining!! Afwisselende training met daarbij goede en heldere instructie en coaching! Kortom: aanrader!!
Anja M.
Anja M.
11:11 01 Mar 21
Dennis regelt snel en professioneel alle zaken zodat je snel aan de slag kan met de trainingen. Trainster Karin brengt vol enthousiasme diverse trainingen met zich mee. Zo is het elke week weer een verassing wat je mag gaan doen. Verder helpt ze je, afhankelijk van je wens, de grenzen op te zoeken of juist te bewaken. Tussen het fanatiek sporten door is er ook nog ruimte om te lachen. Ik kijk er elke week naar uit!
Emma van T.
Emma van T.
09:52 25 Feb 21
Professionele, klant- en servicegerichte personal fitness trainers. Dennis en trainer Ruth luisteren goed naar je wensen en stemmen de aanpak in overleg af voor de beste resultaten. Betrokken en flexibele dienstverlening. De trainingen zijn zwaar (doch haalbaar), altijd afwisselend en daardoor blijvend leuk. Ruth combineert onuitputtelijke enthousiasme met een ongeëvenaarde kennis van en variatie in oefeningen. Absolute aanrader!
Martin R.
Martin R.
14:19 14 Sep 20
YourHealth PT is een zeer discreet en professioneel bedrijf. Er wordt goed geluisterd naar wat de deelnemer nodig heeft en de trainingen zijn uitdagen en afwisselend. Een aanrader voor iedereen die een echt professionele training zoekt voor alle niveau's.
Bastiaan J.
Bastiaan J.
10:45 25 Jul 20
Fijne trainingen, afgestemd op onze wensen en doelen. Er is altijd tijd voor vragen via Whatsapp. Erg tevreden!
Tristan J.
Tristan J.
17:44 24 Jun 20
Mijn doel was fitter worden voor een reis. In het begin kon ik nog geen 50 meter hardlopen/joggen, maar dankzij de fijne begeleiding van mijn trainer Emre staan inmiddels 5 rondes van 700 meter op de planning. Heel blij met hem!
Miranda K.
Miranda K.
06:16 24 Jun 20
Ik train al meer dan 10 jaar naar volle tevredenheid 1-op-1 met YourHealth. De trainingen zijn afwisselend, vernieuwend en uitdagend. En passend bij wat ik nodig heb. Ik voel me op gemak en de benadering van de trainer is persoonlijk en plezierig. Een aanrader!
Lisette T.
Lisette T.
19:22 17 Jun 20
Top training elke week weer. Steeds wat anders! Dennis is altijd positief en geeft je net dat zetje om nog meer uit je zelf te halen. Elke week een kadootje om te trainen. Een aanrader!
Heleen L.
Heleen L.
09:27 03 Jun 20
Wij trainen samen met Dennis echter onze trainingsbehoefte is verschillend. Iedere training past Dennis daarop aan. Dat is heel prettig. Geen training is ook hetzelfde dat maakt het leuk en afwisselend en daarmee vol te houden. Tot slot wist ik niet dat je met enkel trainen met je eigen lichaamsgewicht zo fit kon worden. Top is dat.
Baudina S.
Baudina S.
08:38 30 May 20
Trainen met YourHealth Personal Training is trainen met professionals. Zelf trainen wij met Dennis. Hij is altijd positief en zorgt voor een goede balans en afwisseling in de sessies. Ook leuke variaties met de trainingslocaties. Geen sessie is hetzelfde!Daarnaast heeft hij oog voor detail, zelf heb ik niet zo’n sterke rug. Hier wordt tijdens de training perfect rekening mee gehouden. Top!
Edward
Edward
15:26 27 May 20
Sinds een periode werk ik samen met Your Health Personal Training. Ik kan niet anders zeggen dan dat het een bedrijf is die met veel enthousiasme en passie te werk gaat. Ze hebben direct contact met hun klanten en staan open voor ideeën en innovaties. Ik kan iedereen aanraden om Your Health te contacten op het gebied van Personal Training en voedingsadvies!
Leanne D.
Leanne D.
09:31 26 May 20
Dennis is een uitermate professionele trainer. Mooie balans tussen ondersteuning en uitdaging. Hij zorgt dat de sessies bijdragen aan het behalen van je doelstellingen door elke keer je uit te dagen het maximale uit jezelf te halen. Daarin weet hij precies hoe ver hij kan gaan zodat er geen blessures ontstaan of vervelende spierpijn is de volgende dag. Daarnaast zijn de trainingen ook zeer plezierig qua gezelschap.
Alexander B.
Alexander B.
20:46 20 May 20
Dennis, de eigenaar van YourHealth personal training straalt zoveel energie uit en werkt zo professioneel, dat iedere training weer een feestje is. Door de corona hebben we wel wat aanpassingen moeten doen, maar ook daar gaat YourHealth heel slim mee om.
Erik B.
Erik B.
11:49 19 May 20
Sporten bij yourhealth is geweldig,tijdens deze periode heerlijk met mijn man samen sporten.Buiten sporten met veel afwisseling en rekening houdend met blessures is super..daar hebben ze echt verstand van👍
Marit X.
Marit X.
11:33 19 May 20
Dennis is altijd stipt op tijd, varieert goed met de trainingen, heeft kennis van zaken en is erg sympathiek/ positief. Echt een aanrader!
Robert
Robert
15:17 18 May 20
Ik heb super fijne training en begeleiding gehad van Alex! Een onwijs goede trainer met heel veel ervaring. Ik voelde mij gelijk op mijn gemak bij hem en hij wist mij altijd te motiveren. Ik baalde oprecht dat mijn traject tot een einde kwam. Ik ‘hoor’ Alex nog steeds in mijn hoofd mij motiverende woorden toespreken als ik aan het sporten ben.
Lynn R.
Lynn R.
09:51 08 May 20
Goed resultaat met het kwijtraken van de eerste bijna 10 kg. Maar ook hier wegen de laatste loodjes het zwaarst voor het behalen van het streefgewicht. Volledig aan mezelf te wijten overigens. Nog even doorzetten dus. De begeleiding van Dennis is zeer professioneel en motiverend. Verslavend zelfs. Zijn prettige persoonlijkheid draagt daar zeker aan bij.En ons ontbijt is nog nooit zo healthy en lekker geweest door het voedingsadvies van Charlotte. Ik en mijn vrouw (die ook veel onnodige kg is kwijtgeraakt door Dennis zijn hulp) zijn Dennis en Charlotte zeer dankbaar voor hun zeer professionele en prettige PT. Chapeau!
Q&Q B.
Q&Q B.
21:03 17 Apr 20
YourHealth personal training dank je wel :Jullie zijn : betrokken: bekwaam : enthousiast .Jullie hebben ervoor gezorgd dat ik sporten leuk vindt omdat jullie altijd voor de deur staan met een lach op je gezicht. En mij elke keer het gevoel geven dat ik een top prestatie heb geleverd.Ga zo door 💪💪💪💪
Gerda N.
Gerda N.
14:39 03 Apr 20
Wij trainen sinds een aantal maanden met Dennis van YourHealth personal training. Iedere week een op maat gemaakt programma, waarin we uitgedaagd worden, en afgemat worden, maar wel zover dat we de volgende dag ook nog kunnen bewegen...Belangrijk, omdat we ons eigen bedrijf hebben. We voelen ons fitter, energieker en je kunt het ook aan ons lichaam gaan zien. Dennis is streng genoeg en motiveert met zijn enthousiasme en zijn kennis om steeds een stapje verder te gaan.
Nienke van R.
Nienke van R.
12:32 17 Mar 20
Ik sport al lang bij Dennis! Hij zorgt dat je steeds vooruit gaat en daagt je uit. Verder zorgt hij ervoor dat door humor en goede gesprekken het sporten ook leuk is! Ik ben erg tevreden!
Angela K.
Angela K.
13:27 15 Feb 20
Zoek je persoonlijke begeleiding waarbij flexibiliteit en zorg voorop staan? Dan ben je hier goed! Wanneer ik niet kan trainen mis ik het echt 👍
Tijd voor actie dacht ik afgelopen zomer. Mijn nieuwe baan vergde zoveel van mij dat ik niet meer aan sporten toe kwam. Maar, besefte ik, ik zou de baan alleen maar volhouden als ik fit bleef. Het roer moest om! Sporten en gezond eten en wat kilo’s kwijt. O ja, en een stok achter de deur. Zou een personal trainer aan huis niet wat voor mij zijn? Ik hoefde maar even te googelen en kwam op yourhealth. Één telefoontje was genoeg om twee dagen later een intakegesprek te hebben. Een week later startten Emre en ik al. Op een zondag. Want hoe fijn! Ik kon afspreken op tijden die mij uitkwamen. Er volgden weken van wegen, structuur brengen in mijn eetpatroon, veel water drinken en pittige uurtjes met Emre. Maar wat werkte het goed! Ik werd fitter, viel af en kreeg plezier in het kickboksen. De lessen zijn leuk en de invulling steeds anders. Ook in mijn werk merk ik het verschil. Ik blijf scherper en ben veel minder moe. Blij met mijn besluit in de zomer. Ik ga voorlopig nog even door!Lizanne
Lizanne
Lizanne
10:50 30 Jan 20
js_loader

Wat kost een Personal trainer aan huis?

Waarschijnlijk ben je benieuwd naar de kosten voor een Personal trainer op gewenste locatie in Zuid-Holland. Dat snappen we, want de kosten liggen nu eenmaal hoger dan een abonnement op een sportschool. Goede personal training is iedere keer weer maatwerk, waarbij de training op een effectieve en veilige wijze wordt ingericht door een gecertificeerde en ervaren trainer. Jij staat bij iedere training centraal en krijgt de aandacht en begeleiding die jij nodig hebt, zodat je resultaten kunt boeken die duurzaam zijn.

Onze professionals

Ons team bestaat uit bijna 100 Personal trainers. Je vindt ons in Noord-Holland, Zuid-Holland, Utrecht, Gelderland en Noord-Brabant. Maak hieronder kennis met een deel van onze trainers!

Locaties personal training aan huis of buiten in Zuid-Holland

YourHealth Personal training geeft personal trainingenbusiness bootcampspersonal boxing, duo personal training, outdoor personal training en medische trainingen in o.a. de volgende plaatsen in de provincie Zuid-Holland:

Alblasserdam, Albrandswaard, Alphen aan den Rijn, Barendrecht, Bergambacht, Bernisse, Binnenmaas, Bodegraven-Reeuwijk, Boskoop, Brielle, Capelle aan den IJssel, Cromstrijen, Delft, Den Haag, Dordrecht, Giessenlanden, Goeree-Overflakkee, Gorinchem, Gouda, Hardinxveld-Giessendam, Hellevoetsluis, Hendrik-Ido-Ambacht, Hillegom, Kaag en Braassem, Katwijk, Korendijk, Krimpen aan den IJssel, Lansingerland, Leerdam, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam-Voorburg, Lisse, Maassluis, Midden-Delfland, Molenwaard, Nederlek, Nieuwkoop, Noordwijk, Noordwijkerhout, Oegstgeest, Oud-Beijerland, Ouderkerk, Papendrecht, Pijnacker-Nootdorp, Ridderkerk, Rijnwoude, Rijswijk, Rotterdam, Schiedam, Schoonhoven, Sliedrecht, Spijkenisse, Strijen, Teylingen, Vlaardingen, Vlist, Voorschoten, Waddinxveen, Wassenaar, Westland, Westvoorne, Zederik, Zoetermeer, Zoeterwoude, Zuidplas en Zwijndrecht.

Staat jouw woonplaats er niet tussen? Geen probleem! Neem contact op want YourHealth Personal training komt op jouw gewenste locatie in de gehele provincie Zuid-Holland!

error: Deze content is beveiligd!