Zoek
Sluit dit zoekvak.
Uitstekend
4.9
Gebaseerd op 72
js_loader
Uitstekend
gebaseerd op 57

Personal trainer Brabant

Wil je afvallen, een betere conditie of strakker worden, maar heb je een lage sportmotivatie omdat je druk bent, weinig tijd hebt of misschien vind je sporten gewoonweg niet leuk? Dan ben je hier aan het juiste adres, welkom bij YourHealth! Wij verzorgen Personal training in Brabant aan huis of buiten, waar en wanneer het jou uitkomt!

De trainer komt met alle spullen naar je toe. Zo kun je aan huis getraind worden of buiten. Of je nu een personal trainer zoekt in Breda, Eindhoven, Hilvarenbeek of in Uden, dat maakt voor ons niet uit. Onze personal trainers zijn actief in heel Noord-Brabant. Waarschijnlijk wil je weten wat wij voor jou kunnen betekenen. Graag stellen we ons aan je voor!

Wie is YourHealth Personal training?

YourHealth verzorgt al sinds 2007 Personal training en Personal Boxing aan huis door bijna heel Nederland, onder andere in Brabant. Daarnaast biedt YourHealth Duo training, Outdoor Personal training, Small group trainnig en verschillende bootcamps en bedrijfsfitness. Wij helpen al jaren druk bezette mensen aan een slank, fit en sterk lichaam door middel van persoonlijke training, coaching en een GRATIS leefstijl- en voedingstips

Om het jou makkelijk te maken, komt de trainer naar je toe met alle materialen die nodig zijn voor de training. Zo verzorgen wij personal training aan huis, op je werk of lekker in de buitenlucht op een plek bij jou in de buurt.

Wat kun je van ons verwachten?

Wat levert Personal training aan huis jou op?

Personal training aan huis in Brabant

Personal training is een zeer effectieve manier van training en is dan ook erg populair in provincie Noord-Brabant. Personal training is voor iedereen toegankelijk, ongeacht je leeftijd en sportverleden. Zo train je bij ons in je eigen tempo, in een omgeving die voor jou vertrouwd is én aan de hand van een persoonlijk programma. Bij YourHealth leer je welke oefeningen passen bij jouw doelen en lichaam en waarom. 

Onze trainingen zullen afwisselend zijn, zodat jouw sportmotivatie hoog blijft en jouw lichaam zich kan blijven ontwikkelen. De trainer let goed op je lichaamshouding om blessures te kunnen voorkomen en zal ervoor zorgen dat je het beste uit jezelf en uit de trainingen zult halen. Iedere week staat hij of zij bij jou op de stoep. Je hebt echt een stok achter de deur!

Outdoor Personal training1

Personal training buiten in Noord-Brabant

Wij verzorgen personal training aan huis of buiten op een plek bij jou in de buurt. Zo heeft Noord-Brabant verschillende geschikte locaties om buiten te trainen. Zoals De Biesbosch, De Kalmthoutse heide, Het Mastbos, De Oisterwijkse bossen en vennen, De Loonse en Drunense duinen, De Groote Peel of De Kampina. Maar je kunt ook in je tuin getraind worden! Outdoor personal training is mogelijk op jouw gewenste locatie, dag en tijdstip. Wil je vlak voor je werk trainen, ’s middags rondom de lunch of juist ’s avonds? Wij zijn jouw personal trainer waar en wanneer jij wilt!

Werkwijze YourHealth
personal training provincie Noord-Brabant

Wij begrijpen dat het best lastig kan zijn om naast je drukke baan, een druk gezinsleven of andere verantwoordelijkheden, te werken aan een sterker, fitter of slanker lichaam. Wij van YourHealth personal training helpen jou hierin graag verder. Lees hier onze werkwijze.

Contact

Nadat je ons benaderd hebt, nemen we contact met je op om te horen wat jouw doelen en verwachtingen zijn en bespreken we hoe wij jou hierbij kunnen helpen. Ben je oprecht geïnteresseerd? Dan zal de trainer jou benaderen voor het inplannen van een proefles. Dé manier om te ervaren wat je van een training kunt verwachten en of je een klik hebt met de trainer.

proefles

Graag leren we je eerst wat beter kennen. Daarom zullen we je vragen om een medische vragenlijst in te vullen. Zodat de trainer goed de proefles kan voorbereiden en jou een training kan verzorgen die aansluit bij jouw doelen, wensen, mogelijkheden en verwachtingen.

Aan de slag!

Vond je de proefles leuk, heb je een klik met de trainer en wil je starten? Samen met je Personal trainster plan je jouw eerste trainingen in. Bij ons kun je vaak dezelfde week al beginnen, LET'S DO IT!

Nienke van Rennes
Nienke van Rennes
2020
Lees verder
Wij trainen sinds een aantal maanden met Dennis van YourHealth personal training. Iedere week een op maat gemaakt programma, waarin we uitgedaagd worden, en afgemat worden, maar wel zover dat we de volgende dag ook nog kunnen bewegen...Belangrijk, omdat we ons eigen bedrijf hebben. We voelen ons fitter, energieker en je kunt het ook aan ons lichaam gaan zien. Dennis is streng genoeg en motiveert met zijn enthousiasme en zijn kennis om steeds een stapje verder te gaan.
Angela Kooijman
Angela Kooijman
2020
Lees verder
Ik sport al lang bij Dennis! Hij zorgt dat je steeds vooruit gaat en daagt je uit. Verder zorgt hij ervoor dat door humor en goede gesprekken het sporten ook leuk is! Ik ben erg tevreden!
Nienke Vandemoortele - Reitsma
Nienke Vandemoortele - Reitsma2020
Lees verder
Zoek je persoonlijke begeleiding waarbij flexibiliteit en zorg voorop staan? Dan ben je hier goed! Wanneer ik niet kan trainen mis ik het echt 👍
Lizanne
Lizanne
2020
Lees verder
Tijd voor actie dacht ik afgelopen zomer. Mijn nieuwe baan vergde zoveel van mij dat ik niet meer aan sporten toe kwam. Maar, besefte ik, ik zou de baan alleen maar volhouden als ik fit bleef. Het roer moest om! Sporten en gezond eten en wat kilo’s kwijt. O ja, en een stok achter de deur. Zou een personal trainer aan huis niet wat voor mij zijn? Ik hoefde maar even te googelen en kwam op yourhealth. Één telefoontje was genoeg om twee dagen later een intakegesprek te hebben. Een week later startten Emre en ik al. Op een zondag. Want hoe fijn! Ik kon afspreken op tijden die mij uitkwamen. Er volgden weken van wegen, structuur brengen in mijn eetpatroon, veel water drinken en pittige uurtjes met Emre. Maar wat werkte het goed! Ik werd fitter, viel af en kreeg plezier in het kickboksen. De lessen zijn leuk en de invulling steeds anders. Ook in mijn werk merk ik het verschil. Ik blijf scherper en ben veel minder moe. Blij met mijn besluit in de zomer. Ik ga voorlopig nog even door! Lizanne
Lisette Thun
Lisette Thun
2020
Lees verder
Ik train al meer dan 10 jaar naar volle tevredenheid 1-op-1 met YourHealth. De trainingen zijn afwisselend, vernieuwend en uitdagend. En passend bij wat ik nodig heb. Ik voel me op gemak en de benadering van de trainer is persoonlijk en plezierig. Een aanrader!
Vorige
Volgende

Locaties personal training aan huis of buiten in provincie Noord-Brabant

YourHealth Personal training geeft Personal trainingenBusiness bootcampsPersonal boxing, Duo personal training, Small group trainingen en Outdoor personal training in o.a. de onderstaande plaatsen in de provincie Noord-Brabant. Staat jouw woonplaats er niet tussen? Geen probleem! Neem gerust contact met ons op, want YourHealth Personal training is actief door bijna heel Nederland! 

Aalburg, Alphen-Chaam, Asten, Baarle-Nassau, Bergeijk, Bergen op Zoom, Bernheze, Best, Bladel, Boekel, Boxmeer, Boxtel, Breda, Cranendonck, Cuijk, Den Bosch, Deurne, Dongen, Drimmelen, Eersel, Eindhoven, Etten-Leur, Geertruidenberg, Geldrop-Mierlo, Gemert-Bakel, Gilze en Rijen, Goirle, Grave, Haaren, Halderberge, Heeze-Leende, Helmond, ‘s-Hertogenbosch, Heusden, Hilvarenbeek, Laarbeek, Landerd, Loon op Zand, Maasdonk, Meierijstad, Mill en Sint Hubert, Moerdijk, Nuenen, Gerwen en Nederwetten, Oirschot, Oisterwijk, Oosterhout, Oss, Reusel-De Mierden, Roosendaal, Rucphen, Sint Anthonis, Sint-Michielsgestel, Someren, Son en Breugel, Steenbergen, Tilburg, Uden, Valkenswaard, Veldhoven, Vught, Waalre, Waalwijk, Werkendam, Woensdrecht, Woudrichem en Zundert.

error: Deze content is beveiligd!