Medische trainers

Ook thuis kan je werken aan je herstel of aan je voorbereiding op een operatie

Medische personal trainers

Ben je aan het herstellen van een operatie of een blessure, of wil je juist sterker en fitter worden naar een operatie toe?  Onze medische trainers staan voor je klaar!  Want ook thuis kan je werken aan je herstel of aan je voorbereiding op een operatie. Wij zorgen ook hierbij weer uiteraard voor de juiste benodigdheden.

Waar trainen wij aan huis?

De trainers van YourHealth personal training zijn actief in de provincies Gelderland, Utrecht, Noord-Brabant, Limburg, Noord-Holland en Zuid-Holland.

De kosten van deze YourHealth activiteit zijn eventueel fiscaal aftrekbaar voor ondernemers

Toch liever trainen op de sportschool?

YourHealth personal training heeft een nauw samenwerkingsverband met Health Center Hoenderdaal in Driebergen. Hoenderdaal beschikt over meerdere sportfaciliteiten, waaronder de nieuwste high tech fitnessapparatuur van technogym.

Direct een afspraak maken? Dat kan! Neem contact met ons op…