Zoek
Sluit dit zoekvak.
Uitstekend
4.9
Gebaseerd op 72
js_loader
Uitstekend
gebaseerd op 57

Personal trainer Noord-Holland

Of je nu een personal trainer zoekt in Haarlem, Amsterdam, Hilversum, Amstelveen, Zandvoort of in Volendam, dat maakt voor ons niet uit. Onze personal trainers zijn actief in heel Noord-Holland. Waarschijnlijk wil je weten wat wij voor jou kunnen betekenen. Graag stellen we ons aan je voor!

Wie is YourHealth personal training?

YourHealth verzorgt al sinds 2007 personal training en personal boxing aan huis, onder andere in Noord-Holland en daarbuiten. Daarnaast biedt YourHealth duo personal training, outdoor personal training en verschillende (zakelijke) bootcamps. Wij helpen inmiddels al ruim 16 jaar druk bezette mensen aan een slank, fit en sterk lichaam door middel van persoonlijke training, coaching en gratis leefstijltips. Om het jou makkelijk te maken, komt de trainer naar je toe met alle materialen die nodig zijn voor de training. Zo bieden wij personal training aan huis of lekker in de buitenlucht.

Wat kun je van ons verwachten?

Wat levert personal training aan huis jou op?

Personal training aan huis in Noord-Holland

Personal training is een zeer effectieve manier van training en is dan ook erg populair in provincie Noord-Holland. Personal training is voor iedereen toegankelijk, ongeacht je leeftijd en/of sportverleden. Zo train je bij YourHealth in je eigen tempo, in jouw vertrouwde omgeving en aan de hand van een persoonlijk programma. Je leert welke oefeningen passen bij jouw doelen en lichaam en waarom. 

De trainingen zullen afwisselend zijn, zodat jouw sportmotivatie hoog blijft en je lichaam zich kan blijven ontwikkelen. De trainer let goed op je lichaamshouding om blessures te voorkomen en zal ervoor zorgen dat jij het beste uit jezelf en uit de trainingen zult halen. Jouw personal trainer is jouw stok achter de deur!

Prijzen Personal trainer aan huis2

Personal training buiten in Noord-Holland

Wij verzorgen personal training aan huis of buiten op een plek bij jou in de buurt. Zo heeft Noord-Holland vele geschikte locaties voor Outdoor personal training. Zoals in het Vondelpark, het Kennemer Dunes National Park, Zandvoort aan zee, het Haarlemmermeerse Bos of het Nationaal Park Duinen van Texel. Bij ons train je op jouw gewenste locatie, dag en tijdstip. Wil je vlak voor je werk getraind worden, ’s middags voordat de kinderen uit school komen of juist ’s avonds? Wij zijn jouw personal trainer waar en wanneer jij wilt!

Werkwijze YourHealth

Het kan vrij lastig zijn om naast een drukke baan, een druk gezinsleven of andere verantwoordelijkheden, te werken aan een sterker, fitter of slanker lichaam. Wij van YourHealth personal training helpen jou hierin graag verder. 

Contact

Eerst bespreken we jouw doelstellingen. 'Wat wil je bereiken, wat heb je hiervoor nodig en wat is hierin haalbaar?' Zodra we jouw wensen, doelen en verwachtingen in kaart hebben gebracht, bespreken we samen hoe wij jou hierbij kunnen helpen. Nadat we eventuele vragen hebben beantwoord, plannen we naar wens een intakegesprek in. Dé manier om te ervaren of onze trainer en visie bij je past. YourHealth besteedt veel aandacht aan een goede match tussen jou en de trainer. Die klik is de basis voor een effectieve en leuke samenwerking.

Gratis intake

Bij het intakegesprek komt één van onze trainers bij jou aan huis in Noord-Holland. Samen kijken jullie wat YourHealth voor jou kan betekenen op gebied van training, voeding en leefstijl. Hierbij wordt rekening gehouden met jouw wensen, doelen en mogelijkheden. We vinden het belangrijk dat je een klik ervaart met onze trainer, dat jij je op je gemak en gehoord voelt. Ook vinden we het belangrijk dat je een plan krijgt dat haalbaar voor je is.

Aan de slag!

Heb je een goed gevoel over ons gesprek? Dan bespreken we samen wanneer je getraind wilt worden en op welke plek in Noord-Holland. Vaak kun je dezelfde week al met één van onze trainers aan de slag. Neem CONTACT met ons op voor meer informatie of maak een afspraak voor een GRATIS intakegesprek.

Locaties personal training aan huis of buiten in Noord-Holland

YourHealth personal training geeft Personal trainingenBusiness bootcamps, Personal boxing, Duo personal training, Small group training en Outdoor personal training in o.a. de volgende plaatsen in de provincie Noord-Holland:

Aalsmeer, Aerdenhout, Akersloot, Amstelveen, Amsterdam, Bakkum, Bennebroek, Bentveld, Blaricum, Bloemendaal, Boekel, Bussum, Castricum, Crailo, Cruquius, Diemen, Drechterland, Duivendrecht, Gooise Meren, Haarlem, Haarlemmerliede, Haarlemmermeer, Halfweg, Hoofddorp, Hilversum, Huizen, Den Ilp, Kudelstaart, Landsmeer, Langedijk, Laren, Lijnden, Limmen, Lisserbroek, Muiden, Muiderberg, Naarden, Naarderbos, Naardermeer, Nes aan de Amstel, Overveen, Ouder-Amstel, Schiphol, Schiphol-Rijk, Sloten, Spaarndam, Spaarnwoude, Uitgeest, Uithoorn, Vijfhuizen, Vinkebrug, Vogelenzang, Weesp, Wijdemeren, Zandvoort, Zwaanshoek en Zwanenburg.

Staat uw woonplaats er niet tussen? Geen probleem! Neem contact op want YourHealth personal training komt bij je thuis of op jouw werk in de gehele provincie Noord-Holland!

error: Deze content is beveiligd!