Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter

Gevulde paprika met couscous en geitenkaas uit de oven

Hierbij een lekker en makkelijk recept! Ik heb laatst deze gevulde paprika met couscous en geitenkaas uit de oven laatst voor een verjaardag als lunch gemaakt. S’ ochtends had ik ‘m voorbereid en op het moment zelf kon ik alles zo in de oven schuiven, handig! Ik heb er toen verse soepen en salades bij gemaakt, en de lunch was compleet! Wat werd er enthousiast gegeten, echt heel leuk om te zien. Op naar het recept! 

Ingrediënten

4 personen:

 • 275 gr bio couscous (1 pak)
 • 4 el pijnboompitten
 • 5 paprika’s
 • 5 tomaten
 • 4 el olijven
 • 100 gr geitenkaas
 • Optioneel : een handje in stukjes walnoten

Bereiding gevulde paprika met couscous en geitenkaas uit de oven

 • Verwarm de oven op 180 graden
 • Bereid de couscous zoals ’t staat aangegeven op de verpakking
 • Rooster de pijnboompitten even in een koekenpan (hiervoor is geen olie nodig)
 • Snijd de paprika’s in de lengte doormidden en verwijder hierna de zaadjes
 • Nu mogen de tomaten, olijven en de geitenkaas in kleine stukjes gesneden worden. Meng ze hierna met de couscous
 • Mocht je walnoten lekker vinden, dan kun je deze nu toevoegen aan het mengsel
 • Vul de paprikahelften met dit couscousmengsel
 • Zet de gevulde paprika met couscous en geitenkaas 12 minuten in de oven en klaar is je gerecht! Serveer ze warm, enjoy!
Gevulde paprika met couscous en paprika. Personal training aan huis

YourHealth Personal training

YourHealth is ruim 13 jaar ervaren in het geven van Personal training aan huis, op je werk of buiten, door bijna heel Nederland. YourHealth helpt mensen met een drukke agenda aan een slank, fit en/of strak en sterk lichaam. Klanten kiezen voor YourHealth omdat ze behoefte hebben aan een stok achter de deur en begeleiding van een professional. 

Omdat jij waarschijnlijk druk bent en weinig tijd hebt, komt de trainer met alle spullen naar je toe. Door middel van coaching, training en een voedingsadvies werk je in je eigen tempo aan jouw persoonlijke doelstellingen. Wij zorgen ervoor dat jij het beste uit jezelf gaat halen. Wil je meer weten? Neem contact met ons op zodat we jouw vragen kunnen beantwoorden en samen kunnen bespreken wat wij voor jou kunnen betekenen. Of maak een afspraak voor een GRATIS intake!

Wacht ...

Er is meer van dit

Personal training apps

Personal training apps

Personal training apps Lichamelijke gezondheid is in het (post-)corona tijdperk niet alleen voor veel mensen belangrijker geworden, maar ook minder laagdrempelig. Gesloten sportscholen, leven in

Lees verder »

YourHealth bij Omroep Gelderland

Gezonder eten en meer bewegen. Goede voornemens kennen we allemaal, maar niet iedereen houdt het lang vol. Bastiaan Janssen uit Wageningen lukt dat wel. Hij viel in de afgelopen drie jaar ruim dertig kilo af, door zichzelf dagelijks in het zweet te werken. Zijn geheim? Als stok achter de deur bouwde hij in zijn IT-Opleidingen bedrijf in Velp een eigen gym voor hem en zijn personeel.

Lees verder »
error: Deze content is beveiligd!