Personal trainer Baambrugge

Personal trainer aan huis Baambrugge

Jouw stok achter de deur!

Sinds 2007

Trainen waar en wanneer jij wil. Ben je op zoek naar een personal trainer in Baambrugge, omdat je bijvoorbeeld wilt afvallen of sterker en fitter wilt worden? En lijkt het jou fijn om thuis of buiten getraind te worden? Dan ben je hier aan het juiste adres, welkom! Waarschijnlijk wil je weten wat wij voor je kunnen betekenen. Graag stellen we ons even aan je voor!

Trainen waar en wanneer jij dat wil

Wat kun je van ons verwachten?

Wat levert personal training jou op?

Personal trainer buiten in Baarn

Personal training buiten in Baambrugge

Baambrugge heeft veel verschillende geschikte locaties om buiten te trainen, zoals het Mooi Wandelen park. Maar ook andere locaties zijn geschikt voor Outdoor Personal training. Bij ons train je op jouw gewenste locatie, dag en tijdstip! Samen, of alleen met een sportmaatje; bij ons traint een 2e persoon GRATIS mee!

error: Deze content is beveiligd!