Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter

Amandel bananenbrood met pure chocolade

Oei, wat is dit amandel bananenbrood met pure chocola gevaarlijk lekker. Om van te smullen! En hij is ook nog eens makkelijk klaar te maken. Heerlijk als traktatie, bijvoorbeeld voor in het weekend. Lees gauw verder voor het recept.

Ingrediënten amandel bananenbrood en pure chocolade

 • 200 gr amandelmeel
 • 400 g banaan (ca 4 stuks)
 • 1 banaan extra, ter garnering
 • 4 eieren
 • 2 el honing
 • 8 gr bakpoeder
 • snuf zout
 • 100 gr 70% pure chocolade

Bereiding

 • Verwarm de oven voor op 175 graden hete lucht.
 • Pureer de bananen en de honing met een staafmixer in een kom.
 • Voeg één voor één de eieren toe en klop ze met een garde door het beslag.
 • Spatel het amandelmeel met het bakpoeder en een snuf zout door het beslag.
 • Hak de chocola in stukjes en spatel deze door het beslag.
 • Vet een cakevorm (23 cm) in en giet het mengsel in de vorm.
 • Snij de extra banaan overlangs doormidden en leg deze op het beslag, druk zachtjes aan.
 • Bak het bananenbrood in ongeveer 45 minuten af in een voorverwarmde oven.
 • De cake is gaar als een prikker er schoon en droog uit komt als je deze in het midden van de cake steekt.
 • Laat het amandel bananenbrood met ure chocolade iets afkoelen in de vorm en stort het brood dan op een rooster.
 • Geniet van dit heerlijke amandel bananenbrood met pure chocolade! Laat jij ons weten wat jij er van gebakken hebt?
Bananenbrood

YourHealth Personal training

YourHealth verzorgt al ruim 13 jaar Personal training aan huis door inmiddels bijna heel Nederland. Ons team bestaat uit zo’n 60 ervaren en kundige trainers. LET’S DO IT Personal training is het zusje van YourHealth. Zij verzorgen als enige in Nederland Personal training aan huis, speciaal voor vrouwen door vrouwen. Onze trainers helpen druk bezette mensen aan een slank, fit en sterk lichaam.

Om het jou makkelijk te maken, komen we naar je toe met alle materialen die nodig zijn voor de training. Naast de trainingen krijg je een GRATIS voedingsadvies die opgesteld is door onze voedingsconsulent. Want voeding speelt, net als sporten, een belangrijke rol in onze mentale en fysieke gezondheid. Neem contact met ons op voor meer informatie of maak een afspraak voor een GRATIS intake met een persoonlijk advies!

Wacht ...

Er is meer van dit

Personal training apps

Personal training apps

Personal training apps Lichamelijke gezondheid is in het (post-)corona tijdperk niet alleen voor veel mensen belangrijker geworden, maar ook minder laagdrempelig. Gesloten sportscholen, leven in

Lees verder »

YourHealth bij Omroep Gelderland

Gezonder eten en meer bewegen. Goede voornemens kennen we allemaal, maar niet iedereen houdt het lang vol. Bastiaan Janssen uit Wageningen lukt dat wel. Hij viel in de afgelopen drie jaar ruim dertig kilo af, door zichzelf dagelijks in het zweet te werken. Zijn geheim? Als stok achter de deur bouwde hij in zijn IT-Opleidingen bedrijf in Velp een eigen gym voor hem en zijn personeel.

Lees verder »
error: Deze content is beveiligd!