Personal trainer Leiden

Personal training aan huis Leiden

Jouw stok achter de deur

Sinds 2007

De personal trainer die met alle spullen naar jou toe komt! Ben je op zoek naar een personal trainer in Leiden, bijvoorbeeld omdat je graag wilt afvallen of een betere conditie wilt? En lijkt het jou fijn dat de trainer jou aan huis komt trainen, of lekker in de buitenlucht op een plek bij jou in de buurt? Dan ben je hier aan het juiste adres, welkom!

Of je nu een personal trainer zoekt in Vreewijk of de Vogelwijk, dat maakt voor ons niet uit. Onze personal trainers zijn actief in heel Leiden. Waarschijnlijk wil je weten wat wij voor jou kunnen betekenen. Graag stellen we ons aan jou voor!

Trainen waar en wanneer jij dat wilt

Wat kun je van ons verwachten?

Personal training Leiden, wat levert het jou op?

Personal trainer buiten in Leiden

Personal training buiten in Leiden

Wij verzorgen personal training aan huis, op je werk maar ook buiten op een plek bij jou in de buurt. Zo biedt Leiden verschillende geschikte locaties om buiten te trainen, waaronder de Leidse Hout, het Plantsoenpark of rond Roomburg. Maar ook andere locaties in Leiden zijn geschikt voor Outdoor personal training. Bij ons train je op jouw gewenste locatie, dag en tijdstip!

error: Deze content is beveiligd!