Personal trainer Bussum

Personal trainer aan huis Bussum

Jouw stok achter de deur!
Sinds 2007

De personal trainer die met alle spullen naar jou toe komt. Ben je op zoek naar een personal trainer in Bussum, bijvoorbeeld omdat je graag wilt afvallen of een betere conditie wilt? En lijkt het jou fijn om thuis of buiten getraind te worden? Dan ben je hier aan het juiste adres, welkom!

Of je nu een personal trainer zoekt in Spiegel of in het Brediuskwartier, dat maakt voor ons niet uit. Onze personal trainers zijn actief in heel Bussum. Waarschijnlijk wil je weten wat wij voor je kunnen betekenen. Graag stellen we ons even aan je voor!

Trainen waar en wanneer jij dat wilt

Wat kun je van ons verwachten?

Wat levert personal training in Bussum jou op?

Personal trainer buiten in Bussum

Personal training buiten in Bussum

Bussum heeft verschillende geschikte locaties om buiten te trainen, waaronder het Bantammer Bos, Bussumerheide, Spanderswoud of Franschekamp Heide. Maar ook andere open ruimten in Bussum zijn geschikt voor Outdoor personal training. Bij YourHealth train je op jouw gewenste locatie, dag en tijdstip. 

error: Deze content is beveiligd!