Uitstekend
gebaseerd op 57
Uitstekend
gebaseerd op 57

Personal trainer Bunschoten-Spakenburg

Personal trainer aan huis Bunschoten-Spakenburg

Jouw stok achter de deur!

Sinds 2007

Hoe kunnen wij jou helpen?

Voordelen personal training

Jonge vitale vrouw doet aan boksen in de buitenlucht

Personal training buiten in Bunschoten-Spakenburg

Buiten sporten heeft positieve effecten op je fysieke én mentale gezondheid. Zo maak je tijdens een outdoor training meer endorfine aan. Dit zorgt, in combinatie met zonlicht, voor een gelukkiger en ontspannen gevoel, meer creativiteit en een betere concentratie. Verder verhoog je door een buitentraining je weerstand en je slaapkwaliteit. Door o.a. koudere temperaturen, de weerstand van de wind en het bewegen op onverharde en ongelijke ondergrond verbrandt je extra veel calorieën. Je traint met je eigen lichaamsgewicht, met sportmaterialen die de trainer meeneemt en je kunt buiten extra uitgedaagd worden door bijvoorbeeld trappetjes, bankjes of stoepjes. 

error: Deze content is beveiligd!