Personal trainer Bilthoven

Personal trainer aan huis Bilthoven

Jouw stok achter de deur!

Sinds 2007

Personal training op jouw gewenste locatie en tijdstip. Ben je op zoek naar een personal trainer in Bilthoven, omdat je bijvoorbeeld niet lekker in je vel zit en wilt afvallen of sterker en fitter wilt worden? En lijkt het jou fijn om thuis of buiten getraind te worden? Dan ben je hier aan het juiste adres, welkom! 

Of je nu een personal trainer zoekt in De Leijen of in Bilthoven Noord, dat maakt voor ons niet uit. Onze personal trainers zijn actief in heel Bilthoven. Waarschijnlijk wil je weten wat wij voor je kunnen betekenen. Graag stellen we ons even aan je voor!

Trainen waar en wanneer jij dat wilt

Wat kun je van ons verwachten?

Wat levert personal training in Bilthoven jou op?

Personal trainer buiten in Bilthoven

Personal training buiten in Bilthoven

Bilthoven heeft veel geschikte locaties voor een outdoor personal training, waaronder de Biltse Duinen of Bos Park Bilthoven. Maar ook andere open plekken in en rondom Bilthoven zijn geschikt voor een training in de buitenlucht. Iedere keer train je op jouw gewenste locatie! 

error: Deze content is beveiligd!