Personal training Arnhem

Personal trainer aan huis Arnhem

Jouw stok achter de deur!

Sinds 2007
De personal trainer die met alle sportspullen naar jou toe komt. Wil je graag thuis getraind worden, of buiten op een plek bij jou in de buurt? Of je nu een personal trainer zoekt in Vredenburg of in Spijkerkwartier, dat maakt voor ons niet uit, wij zijn actief in heel Arnhem. Waarschijnlijk wil je meer weten over wat wij voor jou kunnen betekenen. Graag stellen we ons even aan je voor!

Trainen waar en wanneer jij dat wilt

Wat kun je van ons verwachten?

Wat levert personal training in Arnhem jou op?

Personal training buiten in Arnhem

Arnhem heeft verschillende geschikte locaties om buiten te trainen, waaronder Sonsbeek. Maar ook andere natuurgebieden, parken, gras-, speel- of sportveldjes zijn geschikt voor outdoor personal training. Bij ons train je op jouw gewenste locatie, dag en tijdstip. Alleen of samen met een sportmaatje, bij ons traint een 2e persoon GRATIS mee!

error: Deze content is beveiligd!