Personal trainer Dordrecht

Personal trainer Dordrecht

Sinds 2007

Jouw stok achter de deur!

Personal training op jouw gewenste locatie en tijdstip. Ben je op zoek naar een personal trainer in Dordrecht, omdat je bijvoorbeeld wilt afvallen, je conditie wilt verbeteren of strakker wilt worden? En lijkt het je fijn om thuis of buiten getraind te worden, omdat je druk bent en weinig tijd hebt? Wij zijn actief in en rondom heel Dordrecht. Graag vertellen we jou meer over hoe wij jou kunnen helpen!

Trainen waar en wanneer jij dat wilt

Wat kun je van ons verwachten?

Wat levert personal training in Dordrecht jou op?

Personal trainer Amersfoort

Personal training buiten in Dordrecht

Wil je lekker in de buitenlucht trainen met je personal trainer, bijvoorbeeld in een bos, park, sport-of speelveldje of gewoon bij jou in de tuin? Dordrecht biedt verschillende geschikte locaties om buiten te trainen, waaronder het Park Merwestein. Maar ook andere plekken in Dordrecht en daarbuiten zijn geschikt voor Outdoor personal training. 

error: Deze content is beveiligd!