Personal trainer Amersfoort

Personal trainer Amersfoort

Sinds 2007

Jouw stok achter de deur!

Personal training waar en wanneer jij wilt. Ben je op zoek naar een personal trainer in Amersfoort, omdat je bijvoorbeeld wilt afvallen, je conditie wilt verbeteren of strakker wilt worden? En lijkt het je fijn om thuis of buiten getraind te worden, omdat je druk bent en weinig tijd hebt? Of je nu een personal trainer zoekt in Schothorst of in Eemkwartier, dat maakt voor ons niet uit. Wij zijn actief in en rondom heel Amersfoort. Graag vertellen we jou meer over hoe wij jou kunnen helpen!

Trainen waar en wanneer jij dat wilt

Wat kun je van ons verwachten?

Wat levert personal training in Amersfoort jou op?

Personal trainer Amersfoort

Personal training buiten in Amersfoort

Wil je lekker in de buitenlucht trainen met je personal trainer, bijvoorbeeld in een bos, park, sport-of speelveldje of gewoon bij jou in de tuin? Amersfoort biedt verschillende geschikte locaties om buiten te trainen, waaronder Bloeidaal, Juliana van Stolbergpark, Den Treek, Park Randenbroek, Nimmerdor of Birkhoven. Maar ook andere plekken in Amersfoort en daarbuiten zijn geschikt voor Outdoor personal training. 

error: Deze content is beveiligd!