Over Your Health personal training

In 2007 startte Dennis van Leeuwen Your Health Personal Training. Inmiddels bestaat Your Health Personal Training over een team van enthousiaste en ervaren personal trainers. Zij verzorgen trainingen door heel Nederland.

Professionals van Your Health personal training

Onze trainers hebben de juiste diploma’s en certificaten om particulieren en bedrijven te begeleiden op het gebied van verantwoorde en effectieve training en gezonde voeding. Your Health Personal Training biedt bovendien speciale programma’s voor cliënten die willen afvallen of extra mentale support nodig hebben, aanvullend op training en voedingsadvisering. Deze programma’s kunnen zowel individueel als in groepsverband worden gevolgd. Voor veel bedrijven zijn werknemers het belangrijkste ‘bedrijfsmiddel’. Your Health Personal Training richt zich daarom ook op het bedrijfsleven met een speciaal ontwikkeld aanbod. Deze coaching en training begeleidt bij het vitaal maken en houden van werknemers. Your Health Personal Training verzorgt verschillende groepstrainingen en bootcamps op locatie.

Direct een afspraak maken? Dat kan! Neem contact met ons op…