Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter

Supersnelle couscous met gehakt

Wat eten we vandaag? Vandaag staat er van het Eko Menu een supersnel recept met gesneden groenten en Légumaise op het menu. Légumaises zijn lekkere en gezonde groentesauzen zonder conserveermiddelen, kleurstoffen of smaakversterkers. De sauzen zijn klaar voor gebruik en multifunctioneel voor koude en warme toepassingen. In dit gerecht gebruiken we Légumaise gele paprika met knolselderij. Deze Légumaise is een natuurlijke bron van vitamine C, kalium en foliumzuur. Ook is de saus rijk aan omega-3 vetzuren. Op naar het recept van deze supersnelle couscous met gehakt!

Nodig

4 Personen | 15 minuten
  • 260 gr Volkoren couscous
  • 400 gr Rundergehakt
  • 800 gr Italiaanse roerbakgroente
  • 150 gr Legumaise gele paprika
  • 2 el Bakolie
  • Zout en (chili)peper

Bereiding supersnelle couscous met gehakt

  • Breng water aan de kook voor de volkoren couscous. Doe de couscous in een kom en giet het kokend water erover totdat de couscous net onder water staat. Na 5 minuten afdekken is de couscous mooi droog en rul.
  • Verhit olie in een bakpan en bak het gehakt rul. Voeg de Italiaanse roerbakgroenten toe en bak 5 minuten op een middelhoog vuur. Breng op smaak met zout en (chili)peper.
  • Serveer de couscous met de het gehakt-groentemengsel en met de Légumaise ernaast.
  • Tip: Ook lekker om te garneren met verse kruiden zoals basilicum of peterselie.
Supersnelle couscous met gehakt

Voedingswaarden energie (kcal) 634 kcal/ vet 31 g, waarvan verzadigd 9 g/ koolhydraten 53 g, waarvan suikers 11 g/ vezels 11 g/ eiwitten 30 g/ zout 0.7 g

Kortingscode Eko Menu

Wil je graag 25% korting op je eerste bestelling bij Eko Menu? Gebruik dan de kortingscode LDIPT25

Recepten E-Book

GRATIS Recepten E-Book

Meer inspiratie nodig? Check onze site voor nog meer recepten of download ons GRATIS recepten E-Book!

Wacht ...

Er is meer van dit

Personal training apps

Personal training apps

Personal training apps Lichamelijke gezondheid is in het (post-)corona tijdperk niet alleen voor veel mensen belangrijker geworden, maar ook minder laagdrempelig. Gesloten sportscholen, leven in

Lees verder »

YourHealth bij Omroep Gelderland

Gezonder eten en meer bewegen. Goede voornemens kennen we allemaal, maar niet iedereen houdt het lang vol. Bastiaan Janssen uit Wageningen lukt dat wel. Hij viel in de afgelopen drie jaar ruim dertig kilo af, door zichzelf dagelijks in het zweet te werken. Zijn geheim? Als stok achter de deur bouwde hij in zijn IT-Opleidingen bedrijf in Velp een eigen gym voor hem en zijn personeel.

Lees verder »
error: Deze content is beveiligd!