Personal trainer Utrecht

Personal training Utrecht

Jouw stok achter de deur!

Sinds 2007

De personal trainer die met alle spullen naar jou toe komt! Ben je op zoek naar een personal trainer in Utrecht, bijvoorbeeld omdat je graag wilt afvallen of een betere conditie wilt? En lijkt het jou fijn dat de personal trainer jou aan huis komt trainen? Of wil je lekker in de buitenlucht getraind worden, op een plek bij jou in de buurt? Dan ben je hier aan het juiste adres. Wij zijn jouw personal trainer waar en wanneer jij wilt. Welkom!

Of je nu een personal trainer zoekt in Zuidwest of in Leidsche Rijn, dat maakt voor ons niet uit. Onze personal trainers zijn actief in heel Utrecht. Waarschijnlijk wil je weten wat wij voor jou kunnen betekenen. Graag stellen we ons aan je voor!

Trainen waar en wanneer jij wilt

Wat kun je van ons verwachten?

Wat levert personal training op gewenste locatie jou op?

Personal trainer buiten Utrecht

Personal training buiten in Utrecht

Utrecht biedt verschillende geschikte locaties om buiten te trainen, waaronder het Wilhelminapark, Park Oog in Al, Maximapark, en het Griftpark. Maar ook andere plekken in Utrecht zijn geschikt voor Outdoor personal training. Bij YourHealth train je op jouw gewenste locatie, dag en tijdstip!

error: Deze content is beveiligd!