Personal trainer Tilburg

Personal training Tilburg

Jouw stok achter de deur!

Sinds 2007

De personal trainer die met alle spullen naar je toe komt! Ben je op zoek naar een personal trainer in Tilburg, bijvoorbeeld omdat je graag wilt afvallen of een betere conditie wilt? En wil je graag aan huis getraind worden of buiten op een plek bij jou in de buurt? Dan ben je hier aan het juiste adres. Wij zijn jouw personal trainer waar en wanneer jij wilt. Welkom!

Of je nu een personal trainer zoekt in Stokhasselt of in De Lijnse Hoek, dat maakt voor ons niet uit. Onze personal trainers zijn actief in heel Tilburg. Waarschijnlijk wil je weten wat wij voor jou kunnen betekenen. Graag stellen we ons aan jou voor!

Trainen waar en wanneer jij wilt

Wat kun je van ons verwachten?

Wat levert personal training op gewenste locatie jou op?

Personal trainer buiten Tilburg

Personal training buiten in Tilburg

Wij verzorgen personal training aan huis, op het werk maar ook buiten op een plek bij jou in de buurt. Zo heeft Tilburg verschillende geschikte locaties om buiten te trainen, waaronder het Groene Woud, het Leijpark, het Stadsbos, National Park de Loonse en de Drunense Duinen. Maar ook andere plekken in Tilburg zijn geschikt voor Outdoor personal training. 

error: Deze content is beveiligd!