Personal trainer 't Gooi

Personal training 't Gooi

Jouw stok achter de deur

Sinds 2007

De personal trainer die met alle spullen naar je toe komt. Ben je op zoek naar een personal trainer in ’t Gooi, bijvoorbeeld omdat je graag wilt afvallen of een betere conditie wilt? En lijkt het jou fijn dat de trainer jou aan huis komt trainen? Dan ben je hier aan het juiste adres, welkom!

Of je nu een personal trainer zoekt in Bussum, Naarden of Blaricum, dat maakt voor ons niet uit. Onze personal trainers zijn actief in heel ’t Gooi. Waarschijnlijk wil je weten wat wij voor jou kunnen betekenen. Graag stellen we ons aan jou voor!

Trainen waar en wanneer jij dat wilt

Wat kun je van ons verwachten?

Personal training 't Gooi, wat levert het jou op?

Personal training buiten in 't Gooi

Personal training buiten in 't Gooi

Wij verzorgen personal training aan huis, op je werk maar ook lekker in de buitenlucht op een plek bij jou in de buurt. Zo heeft ’t Gooi verschillende geschikte locaties om buiten te trainen, waaronder het Goois Natuurreservaat, het Naardermeer, Corversbos of de Blaricumer Heide. Maar ook andere parken, bossen en open ruimten in ‘t Gooi zijn geschikt voor Outdoor personal training. Bij YourHealth train je op jouw gewenste locatie, dag en tijdstip!

error: Deze content is beveiligd!