Personal trainer Naarden

Personal training Naarden

Jouw stok achter de deur

Sinds 2007

Dé personal trainer die met alle spullen naar jou toe komt! Ben je op zoek naar een personal trainer in Naarden, bijvoorbeeld omdat je graag wilt afvallen of een betere conditie wilt? En lijkt het jou fijn dat de trainer jou aan huis komt trainen, of lekker buiten op een plek bij jou in de buurt? Dan ben je hier aan het juiste adres, welkom!

Of je nu een personal trainer zoekt in het Brediuskwartier of in Zuid-West, dat maakt voor ons niet uit. Onze personal trainers zijn actief in heel Naarden. Waarschijnlijk wil je weten wat wij voor jou kunnen betekenen. Graag stellen we ons aan je voor!

Trainen waar en wanneer jij dat wilt

Wat kun je van ons verwachten?

Personal training Naarden, wat levert het jou op?

Personal trainer buiten in Naarden

Personal training buiten in Naarden

Wij verzorgen personal training aan huis, op je werk maar ook buiten op een plek bij jou in de buurt. Zo heeft Naarden verschillende geschikte locaties om buiten te trainen, waaronder Naarder Eng of het Naardermeer. Maar ook locaties in Naarden zijn geschikt voor Outdoor personal training. Jij traint jouw gewenste locatie, dag en tijdstip. 

error: Deze content is beveiligd!