Personal trainer Hilversum

Personal training Hilversum

Jouw stok achter de deur

Sinds 2007

De personal trainer die met alle spullen naar je toe komt. Ben je op zoek naar een personal trainer in Hilversum, bijvoorbeeld omdat je graag wilt afvallen of een betere conditie wilt? En lijkt het jou fijn dat de trainer jou aan huis komt trainen, of buiten op een plek bij jou in de buurt? Dan ben je hier aan het juiste adres, welkom!

Of je nu een personal trainer zoekt in Trompenberg of in het Havenkwartier, dat maakt voor ons niet uit. Onze personal trainers zijn actief in heel Hilversum. Waarschijnlijk wil je weten wat wij voor jou kunnen betekenen. Graag stellen we ons aan jou voor!

Trainen waar en wanneer jij dat wilt

Wat kun je van ons verwachten?

Personal training Hilversum, wat levert het jou op?

Personal training buiten in Hilversum

Personal training buiten in Hilversum

Wij verzorgen personal training aan huis, op je werk maar ook buiten op een plek bij jou in de buurt. Zo biedt Hilversum verschillende geschikte locaties om buiten te trainen, waaronder de Zanderij Crailo, Spanderswoud en het Corversbos. Maar ook andere plekken in Hilversum zijn geschikt voor Outdoor personal training. Bij ons train je op jouw gewenste locatie, dag en tijdstip!

error: Deze content is beveiligd!