Personal trainer Haarlem

Personal trainer Haarlem

Jouw stok achter de deur
Sinds 2007

De personal trainer die met alle spullen naar je toe komt. Ben je op zoek naar een personal trainer in Haarlem, bijvoorbeeld omdat je graag wilt afvallen of een betere conditie wilt? En lijkt het jou fijn dat de personal trainer jou aan huis traint of lekker in de buitenlucht op een plek bij jou in de buurt? Dan ben je hier aan het juiste adres, welkom!

Of je nu een personal trainer zoekt in Oost, Haarlemmerhoutkwartier of in Schalkwijk, dat maakt voor ons niet uit. Onze personal trainers zijn actief in heel Haarlem. Waarschijnlijk wil je weten wat wij voor jou kunnen betekenen. Graag stellen we ons aan jou voor!

Trainen waar en wanneer jij dat wilt

Wat kun je van ons verwachten?

Personal training Haarlem, wat levert het jou op?

Personal trainer buiten in Haarlem

Personal training buiten in Haarlem

Haarlem heeft verschillende geschikte locaties voor Outdoor personal training, waaronder Het Stadsbos, het Nationaal Park Zuid-Kennemerland, recreatieschap Spaarnwoude of de Bollenstreek. Maar ook andere open ruimten in Haarlem zijn hiervoor geschikt. Bij ons train je op jouw gewenste locatie, dag en tijdstip!

error: Deze content is beveiligd!