Personal training Amstelveen

Personal trainer aan huis Amstelveen

Sinds 2007

Jouw stok achter de deur!

Ben je op zoek naar een personal trainer aan huis of buiten in Amstelveen? Dan ben je hier aan het juiste adres, welkom! Of je nu een personal trainer zoekt in Bovenkerk of in het Stadshart, dat maakt voor ons niet uit. Onze personal trainers zijn actief in heel Amstelveen. Waarschijnlijk wil je weten wat wij voor jou kunnen betekenen. Graag stellen we ons aan je voor!

Trainen waar en wanneer jij dat wilt

Wat kun je van ons verwachten?

Wat levert personal training in Amstelveen jou op?

Personal trainer buiten in Amstelveen

Personal training buiten in Amstelveen

Amstelveen heeft verschillende geschikte locaties om buiten te trainen, waaronder het Amsterdamse Bos, het Broerse Park of de Heemparken. Maar ook andere plekken in Amstelveen zijn geschikt voor Outdoor personal training. 

error: Deze content is beveiligd!