Koude fruitsoep met zomerfruit

Rood en paars fruit zoals blauwe bessen, frambozen, aardbeien, bramen en granaatappelpitten zitten vol met antioxidanten en andere kankerwerende stoffen. Ook zijn het krachtige aromataseremmers die je helpen je testosteron-oestrogeenbalans in evenwicht te houden. Om je bijnieren extra te ondersteunen kun je deze soep een vitamine C-boost geven met acaipoeder, acerolapoeder of camu camu, superfoods met een hoge dosis vitamine C. Tijdens mijn burn-out heb ik deze ‘soep’ veel gegeten.

Een makkelijke manier om een smoothie te voorzien van plantaardige eiwitten is een lepel noten- of zadenboter toe te voegen. Mijn favorieten zijn amandelpasta, cashewnotenpasta en tahin. Ze geven je smoothie een volle, romige smaak. Laat ze niet weg, je hebt de vetten nodig om je spijsvertering te vertragen, vitamines en mineralen beter op te kunnen nemen en je langer een gevoel van verzadiging te geven.

Nodig

Blender

  • 1 kop gemengd rood/paars zomerfruit uit de diepvries
  • ½ kopje kokoswater
  • 1 kop spinazie of andere groene bladgroenten
  • 1 flinke tl amandelpasta
  • ¼ tl Ceylonkaneel
  • 1 flinke tl acaipoeder, acerolapoeder of camu camu (optioneel)

Bereiding

  • Laat het fruit een minuut of tien wat ontdooien.
  • Doe alles in je blender en blend tot een wat dikke, romige pasta. Doe die over in een wijde mok. Bestrooi met zelfgemaakte granola. Eet de koude fruitsoep met zomerfruit langzaam met een lepel. Geniet ervan!
Koude fruitsoep met zomerfruit1

Wacht ...

Er is meer van dit

Strak lichaam

Strak lichaam

Strak lichaam Eén van de grootste ergernissen bij het ouder worden is toch wel dat je lichaam er niet meer hetzelfde uitziet dan op je

Lees verder »
Vissalade

Vissalade

Makkelijke vissalade Hierbij het recept van een makkelijk te bereiden vissalade. Heerlijk als gezonde lunch of diner. Ook op tafel te zetten voor bij de

Lees verder »
error: Deze content is beveiligd!