De voordelen van Meal preppen

Meal preppen, je hoort het steeds vaker. Doordat je je maaltijden gaat inplannen en voorbereiden, eet je gezonder en biedt het je overzicht en rust. Een slimme stap dus wanneer je wilt werken aan een gezonde leefstijl! Lees hier wat het Meal preppen jou op kan leveren.

1. Je eet gezonder door meal preppen

  • Wil je afvallen of gewoonweg gezonder eten, dan grijp je door het Meal preppen minder snel naar ongezond eten. Je hebt immers je gezonde hoofdmaaltijden en tussendoortjes voorbereid/meegenomen.
  • Doordat je bewust zult eten, kun je beter letten op de variatie in je voeding. Wissel verschillende maaltijden af die gezond en lekker zijn, maar die daarnaast ook haalbaar voor je zijn. Je hoeft echt niet iedere keer een unieke maaltijd op tafel te zetten. Kies de gezonde gerechten waarvan je weet dat ieder gezinslid het lust en wat jij makkelijk te bereiden vindt.
  • Door het Meal preppen verbeter je jouw leef- en eetpatroon waardoor je kunt afvallen en meer energie kunt krijgen.

2. Meal preppen biedt rust

Omdat je door Meal preppen weet wat je zult gaan eten, biedt het je overzicht. En dit geeft ons vaak een gevoel van controle en rust. Je weet waaraan je toe bent. Hierdoor ervaar je minder stress. Want hoe vervelend is het als je thuis komt na een drukke werkdag, je kids net van de BSO opgehaald hebt en je komt erachter dat je het vlees vergeten bent uit de koelkast te halen… Doordat je elke avond even kijkt hoe jouw volgende dag eruit ziet en wat je het beste kunt eten op welk moment, grijp je veel minder snel mis.

3. Meal Preppen is duurzaam en goedkoper

Door het Meal preppen weet je wat en hoeveel je nodig hebt. Hierdoor gooi je minder snel voedsel weg dat bijvoorbeeld over de datum is. Grote kans dat je daarnaast geld bespaart door Meal preppen. Reken maar uit hoeveel geld het je zal kosten wanneer je in de kantine een maaltijd moet betalen of weer langs de pizzeria gaat 😉 Ook de restaurants langs de snelweg kun je hierdoor overslaan. Hier had je anders zo een maaltijd en 2 drankjes besteld.

Wacht ...

Er is meer van dit

Cashew limoen ijs

Cashew-limoen ijs

Cashew limoen ijs Voor deze heerlijke cashew limoen ijs heb je GEEN ijsmachine nodig! Dit heerlijke recept bevat geen geraffineerde suikers, je maakt het met

Lees verder »
error: Deze content is beveiligd!